Čižmy

Milujeme čižmy, ktoré dokonale sedia na nohe a sú božsky pohodlné. Jednoduché línie obopínajú nohu a sú vstupenkou do spoločnosti. Pri čižmách platí pravidlo, že čím sú vyššie, tým je lepšie. Nízky opätok či platforma pridajú na ženskosti.  Členkové čižmy sú tip číslo jeden v jesennom období.

Čižmy  Je tu 48 tovarov.

Podkategórie

  • Členkové čižmy

    Členkové čižmy či už na podpätku, alebo bez, v koži či v semišovom prevedení sú neoddeliteľnou súčasťou jesenného outfitu. Členková obuv patrí medzi najzákladnejšie a najikonickejšie doplnky jesenného šatníka. Členkové čižmy ľahko skombinujete s akýmkoľvek módnym hitom.

  • Snehule

    Zimné snehule sú dobre odolné voči nízkym teplotám a snehovým víchriciam. Starajú sa o to najmä protišmykové podrážky a nepremokavé povrchy. Aj dámske snehule podliehajú módnym trendom, takže je si z čoho vyberať. Vyber si napríklad módne vyšívané snehule s teplým kožúškom a budeš spokojná aj v treskúcich mrazoch.

ks na stránke
Zobrazených 1 - 30 z 48 produktov
Zobrazených 1 - 30 z 48 produktov

Hodnotenie dôveryhodnosti


TOTOchcem, s.r.o.


IČO 50767810Patrí do skupiny spoločností s Hodnotením najvyššej dôveryhodnosti v Slovenskej republike.

Spoločnosť splnila najprísnejšie kritériá spoľahlivosti a stability na trhu, a preto patrí do exkluzívnej skupiny 5,4 % slovenských firiem, ktoré môžu používať certifikáciu A ako symbol vysokého ratingového hodnotenia.