Bižutéria šperkovnice  Je tu 5 tovarov.

Podkategórie

 • Náhrdelníky
  Nie každá retiazka alebo náhrdelník je univerzálny a nie vždy sa náš milovaný prívesok hodí do každého topu, ktorý v rýchlosti ráno na seba hodíme. Aj pri výbere šperkov, a predovšetkým tých, čo nám obopínajú krk, existujú isté pravidlá, aby vynikli čo najlepšie. Osvojte si ich aj vy.
   
 • Náramky

  Novinkou z kolekcie 2018 sú ROZPRÁVKOVO KRÁSNE handmade náramky Jeek. Trendy doplnok tohto leta pre dokonalé dámy :) Jedinečný dizajn a nenapodobiteľný lesk a ľahkosť z náramku robia dokonalý doplnok Vášho outfitu

 • Náušnice

  Krásne kamienkové ručne robené náušnice Jeek. Extravagantné príležitostné náušnice sa stanú dominantným prvkom tvojho outfitu, s ktorým budeš nezabudnuteľná.

 • Ozdoby do vlasov
 • Šperkovnice

  Šperkovnica malá či veľká je výbornou voľbou pre všetky dámy, ktoré si rozhodne nevystačia s jedným párom náušníc. Okrem bezpečnej úschovy šperkov chráni aj proti poškodeniu či vonkajším vplyvom ako vlhkosť a svetlo, a navyše máte v doplnkoch prehľad a poriadok. Ponúkame šperkovnice s potlačou alebo bez. Ich kvalitné a precízne spracovanie oceníš po dlhé roky užívania.  Ktorá šperkovnica bude pre teba tá pravá?

Zobrazených 1 - 5 z 5 produktov
Zobrazených 1 - 5 z 5 produktov

Hodnotenie dôveryhodnosti


TOTOchcem, s.r.o.


IČO 50767810Patrí do skupiny spoločností s Hodnotením najvyššej dôveryhodnosti v Slovenskej republike.

Spoločnosť splnila najprísnejšie kritériá spoľahlivosti a stability na trhu, a preto patrí do exkluzívnej skupiny 5,4 % slovenských firiem, ktoré môžu používať certifikáciu A ako symbol vysokého ratingového hodnotenia.