Doplnky  V tejto kategórii nie je žiadny tovar.

Podkategórie

  • Slnečné okuliare

    Len čo zasvieti slnko, hneď ich spúšťame z vlasov alebo vyťahujeme z kabelky. Slnečné okuliare už dávno nie sú len čisto funkčnou pomôckou, ale štýlovým doplnkom, bez ktorého si azda nevieme predstaviť ani jediný letný deň. Tie naj slnečné okuliare by mali byť opakom typu vašej tváre – čiže úzka tvár si pýta okrúhle okuliare a naopak.

  • Čiapky

    Ponúkame ti široký výber tých najštýlovejších dámskych zimných čapíc, ktoré ťa ochránia pred chladom a zároveň dodajú do tvoho zimného outfitu šmrnc a glamour. Dámske čiapky,nákrčníky a šály sa vyznačujú pestrosťou farieb a vysokou kvalitou, ktorá zaručene uspokojí každú ženu. Jedinečné prevedenie a dizajn upúta každého! V ponuke nájdeš čapice s brmbolcom, štrikované čiapky, čiapky s kožušinkou, ale aj sady čiapku so šálom či nákrčníkom a nesmú chýbať elegantné a športové čiapky. Ponuka hýri všetkými farbami, rôznymi štýlmi a je len na tebe, ktorú si vyberieš. Dámska čiapka, šál a rukavice  tvoria dokonalý zimný set, ktorým bez problémov doladíš svoj zimný look.

  • Klobúky

    Fascinátory a klobúky sú veľmi slušivé a vhodné na každú príležitosť. Môžeš je použiť ako doplnok tvojho slavnostného účesu. Prichytáva sa pomocou sponiek. Farba fascinátorov je veľmi pestrá. Ponúkame klobúky rôznych veľkosti, farieb a štýlov.

  • Bižutéria šperkovnice

Hodnotenie dôveryhodnosti


TOTOchcem, s.r.o.


IČO 50767810Patrí do skupiny spoločností s Hodnotením najvyššej dôveryhodnosti v Slovenskej republike.

Spoločnosť splnila najprísnejšie kritériá spoľahlivosti a stability na trhu, a preto patrí do exkluzívnej skupiny 5,4 % slovenských firiem, ktoré môžu používať certifikáciu A ako symbol vysokého ratingového hodnotenia.