Kabelky

Mnohé výskumy potvrdzujú, že zo všetkých typov oblečenia a módnych doplnkov dospelé ženy najčastejšie investujú do topánok a kabeliek. Sedí to aj na teba? Pokiaľ patríš k tej skupine dám, ktoré si ladia outfit podľa toho, akú kabelku si v daný deň zvolia, určite s týmto tvrdením budeš súhlasiť. U nás nakúpiš lacno.

Kabelky  V tejto kategórii nie je žiadny tovar.

Podkategórie

 • Spoločenské

  Napriek tomu, že do divadla nechodíte pravidelne, malá večerná kabelka sa vám bude vždy hodiť. Využijete ju totiž nielen pri spoločenských podujatiach, ale aj pri tých bežnejších ako je večera, párty, návšteva klubu. V súčasnosti sú trendom listové kabelky, puzdrové bez ušiek a večerné s kovovými remienkami. U nás nakúpiš lacno a výhodne.

 • Do ruky

  Listové kabelky sa hodia k lodičkám na večierok s kamarátmi aj ku čižmám na kávičke. Listové kabelky alebo kabelky do ruky nesmú chýbať v žiadnom šatníku slečien či dám. Sú neodmysliteľnou súčasťou outfitu na párty, oslavy. Potrebuješ kabelku rýchlo a lacno? Sme tu pre teba.

 • Crossbody

  Praktická a štýlová zároveň, crossbody kabelky sa tešia obrovskej obľube slovenských žien všetkých vekových kategóriach. Crossbody kabelka je praktickým a zároveň skvele oživí všedný deň. Crossbody kabelka sa nosí krížom cez telo, čo pôsobí veľmi štýlovo. Najlacnejšie crossbody kabelky ťa dostanú.

 • Na rameno

  Kabelka je neodmysliteľným doplnkom v celkovom outfite. Kabelka na rameno je úžasný pomocník na každý deň, schováte do nej všetko potrebné. Kabelky na rameno disponujú malými vreckami, ktoré slúžia ako váš osobný organizér.

 • Ruksaky

  Štýlový a praktický dámsky ruksačik (batoh). Má široké využitie napr. praktický pre mamičky s deťmi, vhodný aj pre študentky alebo ako príručná batožina. Batohy sa opäť vracajú do nášho povedomia. Batoh či ruksak sa stane vašim celodenným pomocníkom. Lacné batohy na každý deň.

 • Penaženky

  Peňaženka nie je len módny doplnok, ale nám aj musí slúžiť. Peňaženka musí byť prehľadná a užitočná. Peňaženku si môžete vybrať zo širokej ponuky rôznych farieb, tvarov a materiálov. Dokážete si predstaviť čo i len jeden deň bez peňaženky? My určite nie. Peňaženka je doplnok, ktorý si treba vyberať precízne. Naše peňaženky sú lacné, no dokonalé.

Hodnotenie dôveryhodnosti


TOTOchcem, s.r.o.


IČO 50767810Patrí do skupiny spoločností s Hodnotením najvyššej dôveryhodnosti v Slovenskej republike.

Spoločnosť splnila najprísnejšie kritériá spoľahlivosti a stability na trhu, a preto patrí do exkluzívnej skupiny 5,4 % slovenských firiem, ktoré môžu používať certifikáciu A ako symbol vysokého ratingového hodnotenia.